Aktualności

W niniejszym dziale na bieżąco będziemy Państwa informować o wszystkich bieżących nowościach – nowych produktach, zmianach na stronie oraz promocjach.

21kwi
2017
Proinwestycyjne usług doradcze w zakresie wdrożenia innowacji produktowych

Realizujemy projekt: Przeprowadzenia proinnowacyjnych usług doradczych w zakresie wdrożenia innowacji produktowej przez Extrea S.A., świadczone przez Instytucje Otoczenia Biznesu akredytowane w obszarze usług doradczych w zakresie innowacji... 

Wartość projektu: Wartość dofinansowania: 245.000,00 zł”

Czytaj więcej »
24paź
2016
Płyn antyadhezyjny BioEco

W naszej ofercie pojawił się nowy płyn antyadhezyjny BioEco. Oprócz spełnienia wysokich wymagań dotyczących powierzchni deskowanego betonu, cechą charakterystyczną płynu EcoBio jest wysoka biodegradowalność przekraczająca 90%. Opis produktu oraz jego parametry są dostępne w dziale Systemy Szalunkowe.

Czytaj więcej »
19lut
2016
Oferta pracy

W związku z ciągłym rozwojem i wprowadzeniem do naszej oferty technologii poszukujemy kandydata na stanowisko
Specjalista ds. wdrożenia nowych technologii.

Czytaj więcej »
05lis
2015
NOWOŚĆ !!! - Zbrojenie na przebicie - Extrea EDL

NOWOŚĆ !!! Już teraz zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z nową gama produktów, która pojawi się w naszej ofercie od końca listopada. Mowa tu o pierwszym polskim systemie zbrojenia na przebicie Extrea EDL.

Czytaj więcej »
15cze
2015
Nowa strona internetowa

Od połowy czerwa ruszyliśmy z nową odsłoną strony www firmy extrea Polska. Dla wygody naszych odbiorców, klientów nowa strona internetowa m.in. dostosowuje się do ekranów na których jest przeglądana; jest również bezpieczna w użytkowaniu tz. zabezpieczona certyfikatem SSL.  

Czytaj więcej »
09maj
2015
Nowości produktowe

W połowie maja dość znacznie rozbudowaliśmy naszą ofertę produktową. W extrea Polska znajdą Państwo szereg materiałów niezbędnych na każdej budowie.

Czytaj więcej »
PALETA PRODUKTÓW