Uszczelnienia betonu

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania przeznaczone do izolacji przeciwwodnej oraz przeciwwilgociowej budynków.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno maty bentonitowe oraz membrany bitumiczne przeznaczone do zewnętrznej izolacji powłokowej płyt oraz ścian fundamentowych jak i taśmy bentonitowe, taśmy PVC, taśmy polimerowe, węże iniekcyjne czy też blachy uszczelniające przeznaczone do uszczelniania konstrukcji żelbetowych - uszczelnienia bezpowłokowe w technologii białej wanny.

Maty bentonitowe
Maty bentonitowe

Mata bentonitowa - jest nowoczesną matą hydroizolacyjną. W wyniku kontaktu z wodą bentonit w niej zawarty aktywuje się i powoduje pęcznienie maty. 

Czytaj więcej »
Membrany bitumiczne
Membrany bitumiczne

W naszej ofercie znajdą Państwo grupę nowoczesnych, sampoprzylepnych membran hydroizolacyjnych, składających się z folii lub tkaniny oraz bitumiczno-kauczukowej warstwy klejącej.

Czytaj więcej »
System iniekcyjny Extrea Tube
System iniekcyjny Extrea Tube

Węże iniekcyjne stosowane do uszczelnień przerw roboczych, przejśc instalacyjnych, styków płyty fundamentowej ściany szczelinowej oraz innych miejsc w konstrukcjach żelbetowych...

Czytaj więcej »
Taśmy uszczelniające
Taśmy uszczelniające

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę taśm do uszczelniania konstrukcji żelbetowych i betonowych. Posiadamy w swym asortymencie taśmy bentonitowe, polimerowe oraz wykonane z blachy.

Czytaj więcej »
PALETA PRODUKTÓW